Tuzla Karel Santral Servisi

Şirketimiz Karel Yetkili satıcı ve servisi olarak hizmet vermektedir. Tuzla Karel santral servisi olarak  ilçe şirketimiz hizmet bölgesi dahilindedir. Santral arızası bakımı güncellemeleri gibi bir çok sorununuza yetkili servis kalitesi ve sorumluluğu ile GARANTİ’ li çözümler üretiyoruz. Tuzla İlçesi Karel santral servisi hizmetleri için bölgemiz dahilindedir.

Tuzla Karel Santral Servisi

karel santral servisi

 • Arayın santral arızasına Karel Yetkili Servisi olarak teknisyenlerimiz ÜCRETSİZ telefon desteği ile çözüm bulmaya çalışsın.
 • En pratik yöntemle arızanızı giderelim.. GARANTİ li çözüm için Yetkili Servis desteği ile Hizmet Alın.
 • Yerinizde çözüm gerekirse ACİL Tuzla Karel Santral Servisi gönderelim.
 • Karel santral servisi ne ödeyeceğiniz tutarı telefonda bilin aşırı fiyat ile karşılaşmayın.
 •  Müşterilerimize bilgisayar ile uzaktan bağlantı yaparak yerinde müdahale gerektirmeyen sorunlar ÜCRETSİZ çözülür.
 •  Acil Arızalara; şirketimiz acil servis hizmeti ile (servis bedeli farklıdır) 2 saat içinde müdahale edilir
 •  Normal sorunlar için teknik personelimiz 24 saat içinde müdahale etmektedir.

Karel Tarafından Yetkili servis olarak Tuzla ilçesi tüm bölgeleri için yetkilendirilmiştir. Şirketimiz den alacağınız servis hizmeti, sistem ve yedek parçalar orijinal ürünler  olmakla birlikte garantilidir. Garantiden doğan haklarınızın kaybolmaması adına Tuzla bölgesinde santral servisi hizmetleri ve ürün tedarik ihtiyaçlarınızda Karel Yetkili servisi tercih etmeniz firmanız faydasına olacaktır.

 Servis Kaydının Açılması

Tuzla Karel Santral Servisi
Tuzla Karel Santral Servisi

Tüm bunlara rağmen sorun çözülmezse önceden fiyatı verilerek; yerinde hizmet için servis kaydı açılmakta ve müşterilerimiz ödeyeceği tutarı bilmektedir. Acil servis hizmetimiz sayesinde çok daha öncelikli ve çok kısa zamanda servis hizmeti alınması mümkündür. ”Tuzla Karel servisi” olarak gerekli yedek parça şirketimiz stoklarında sürekli tutulmakta, gerektiğinde de çok hızlı müdahale edilebilmektedir. Servis bakım anlaşmaları ile sisteminiz sürekli sağlıklı çalışacak şekilde periyodik bakımı yapılmaktadır.

 • Çalışan tüm teknik personelimiz en az 5 yıl sistem tecrübesine sahip; her yıl sertifikaları güncellenmiş gerektiğinde mühendislik seviyesinde hizmet verebilecek teknisyenlerimiz ile sistemlere müdahale etmekteyiz.
 • Verilen servis hizmetleri aynı arıza için 3 ay garanti altında, yedek parça 6 ay garanti altındadır. Daha sonra gerektiğinde verilecek garanti süresince hizmetlerden herhangi bir bedel talep edilmemektedir.
 • Müşterilerimizin isteklerine tecrübemiz ile kolay çözüm olmaktayız. Yetkili servis ve satıcı olmanın verdiği gücü müşterilerimiz ile paylaşmaktayız.
 • Unutmayın santral almak bir defa ya mahsus değildir. Aslında hizmet satın almaktır. Satıştan sonraki süreçte verilecek destek daha değerlidir. Santral sistemleri fişe tak çalıştır sistemler değildir. Montajı bakımı servis hizmetleri konusunda uzman kişiler tarafından yapılmalıdır.

4 yorum

 1. Tuzla Karel Santral servisi olarak sorunlarımıza getirdiğiniz çözümler için teşekkür ederiz.

 2. Karel Santralimizdeki arızaya çok kısa sürede müdahale ettiler. ana kart arızalanmış. yanlarında olan ana kartı hızlı değiştirdiler.. santralimiz hemen çalıştı.

 3. yeni santral kurulumunu profesyonel ekipleri ile kısa sürede tamamladılar.

Yorumlar kapalı.