Ataşehir Karel Santral Servis

Ataşehir Karel Servisi;  Sesal Telekom Karel Yetkili servisidir. Ataşehir Karel Santral Servisinden alacağınız ürün ve hizmet Garanti kapsamındadır.

  • Adres: Mithatpaşa cad. Çakmak iş Merk No:134
  • Tel: 0216 335 5665
  • Web: www.sesal.com.tr  e-mail:  [email protected]
atasehir karel santral servisi
Atasehir Karel Santral Servisi
  • Santral arızanıza Ataşehir Karel Santral Servisi personelimiz ile ÜCRETSİZ telefon desteği verelim.
  •  Acil Ataşehir Karel Servisi için Teknisyen gönderelim.
  • Ataşehir Karel Servisi ne ödeyeceğiniz tutarı telefonda bildirelim. Aşırı, sürpriz fiyat ile karşılaşmayın.

Sesal Telekom Karel Tarafından Yetkili servis olarak, Ataşehir Karel santral servisi hizmetleri için yetkilendirilmiştir. Şirketimiz den alacağınız servis hizmeti, sistem ve yedek parçalar orijinal ürünler  olmakla birlikte garantilidir. Garantiden doğan haklarınızın kaybolmaması adına Ataşehir Karel santral servisi hizmetleri ve ürün tedarik ihtiyaçlarınızda Karel Yetkili Servisi ‘ni tercih edin.

Ataşehir Karel Servis
Ataşehir Karel Servis

1988 yılından bu yana Ataşehir Karel santral sistemlerine Yetkili Satıcı ve Ataşehir Karel Servisi olarak hizmet veren Sesal Telekom Karel santral servisi olarak, bölgesinde de müşterilerine titizlik ile çözüm ortağı olmaya devam etmektedir. Müşterilerimizin isteklerine tecrübemiz ile kolay çözüm sunmaktayız. Yetkili servis ve satıcı olmanın verdiği gücü müşterilerimiz ile paylaşmaktayız.

Ataşehir Karel, Ataşehir Karel Santral, Ataşehir Karel Servis, Ataşehir Karel Santral Servis, Karel Yetkili Satıcı ve Teknik Servis. Anadolu Yakası Karel ANA Bayii

2 yorum

  1. Santral arızamıza kısa sürede çözüm ürettiğiniz için teşekkür ederiz. 3 aydır çözülmeyen kesilme sorunumuz Ataşehir Karel Yetkili servisi tarafından çözüme kavuşturuldu.. tekrar teşekkürler..

  2. Ataşehir de olan şirketimize karel santral servisi ihtiyacımız için çağırdık. karel santralımızda olan hat alamama arızamızı hemen çözdüler. hızlı servis verdikleri için teşekkür ediyoruz.

Yorumlar kapalı.