Santral Seslendirme

Santral Anons Seslendirme

Kaydedilen karşılama mesajını ve arayanların tuşlarla seçim yapabilecekleri menüleri içerir.

GENEL ÖZELLİKLER

 • Santral Seslendirme nedir?

  Arayanları otomatik olarak karşılayıp tuşlama yaparak istediklere yere ulaşmalarını sağlayan, durum bilgisi (meşgul, cevapsız vb..) belirtebilen mesaj bırakılabilen ve mesai saatleri dışında özel mesajlar ile karşılama yapan sistemlerdir. Kullandığınız santral modeline göre uygun olan donanımı öğrenmek için irtibata geçiniz…

  Santral Seslendirme nasıl yapılır?

  Telefon santrali için profesyonel santral seslendirme yaptırmak istiyorsanız Sesal Telekom çağrı merkezini arayabilirsiniz. Şirketimizin profesyonel ses kayıt stüdyosunda hazırlayacağımız santral anons sesleri, firmanızın santral menüsünü daha kullanışlı hale getirecek, müşterileriniz sizi aradıklarında hızlıca doğru birime ulaşabilecekler.

  Santral Seslendirme fiyatları

  Profesyonel santral karşılama anonsu yaptırmaya karar verdiyseniz ve maliyetler hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız Sesal Telekom çağrı merkezini arayarak santral seslendirme fiyat teklifi alabilirsiniz.

  Santral Seslendirme metin örnekleri

  Santral sisteminizde yayınlayacağınız anons metinleri kolay anlaşılır ve mümkün olduğunca kısa olmalı. Şirketinizi arayan müşteriler telefonda fazladan beklemeden kolayca işlemlerini gerçekleştirebilmeli ve tuşlama yapınca doğru kişiye aktarılmalıdır. Bunu iyi hazırlanmış bir santral seslendirme metni ile gerçekleştirebilirsiniz. Santral anons metinleri konusunda Sesal Telekom çağrı merkezinden detaylı bilgi alabilirsiniz.

  Santral Anonsları için doğru adrestesiniz

  1988 yılından beri telefon santral sistemleri için satış ve servis hizmeti veren Sesal Telekom, profesyonel robot dolumu ve santral anons konusunda da müşterilerine destek sağlamaya devam ediyor. Kaliteli ve net anlaşılır santral anons seslendirme için bize ulaşabilirsiniz.